niedziela, 22 marca 2015

HAPPINESS

Witam serdecznie! 
Dzisiaj przychodzę do Was z postem, który wywołuje ogromny uśmiech na mojej twarzy i mnóstwo wspomnień. Otóż odkąd tylko wyszedł serial ,,O mnie się nie martw", to oczywiście jestem wielką fanką. No i ostatnio wchodząc na ich fanpega zobaczyłam, że jest konkurs. Wzięłam udział i po kilku dniach okazało się, że wygrałam wejściówkę na plan serialu ,,O mnie się nie martw"!! Termin wizyty był na 21 marca. Zabrałam swoją jedną z przyjaciółek i wybrałyśmy się na trudną z przesiadkami podróż do Warszawy!

Dojechałyśmy bez komplikacji, jednak gorszym problemem było odnalezienie odpowiedniej ulicy. Jednak po wielu poszukiwaniach osiągnęłyśmy nasz cel i dotarłyśmy na plan!! Akurat były sceny nagrywane ze Stefanem Pawłowskim i Katarzyną Zielińską w sądzie. Jak się okazało praca aktora, to nie jest łatwa sprawa. Powtarzanie po sto razy jednej sceny, żeby uchwycić aktora ze wszystkich stron. Jednak nadal jestem tym wszystkim zachwycona i kiedyś chciałabym spróbować zagrać jakąś epizodyczna rolę! Przy mnie nagrywali dwie sceny, przez półtorej godziny! 
Na koniec oczywiście zdjęcia i rozmowy z aktorami! Niestety Kasia spieszyła się do swojego malutkiego dziecka, więc nie miała dla nas czasu, jednak nie mamy jej tego za złe! Oczywiście Stefan wszystko nadrobił - spędził z nami cudownie czas, rozmawiając, wypytując się oraz nieraz rzucając jakimiś żarcikami. Okazał się naprawdę miłym człowiekiem! Wszyscy na planie okazali się miłymi ludźmi. Dzięki temu poznałam również bardzo miłe dwie dziewczyny, z którymi mam nadzieję, że uda mi się jeszcze spotkać! :D
Jestem bardzo zachwycona pobytem na planie serialu ,,O mnie się nie martw" i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się tam wejść i jeszcze raz coś obejrzeć! A idealnym scenariuszem byłoby dla mnie zagranie tam jakiejś nawet minimalnej roli! Hahahaha, będzie trzeba się jakoś postarać, a może się uda! :D
A Wy oglądacie serial ,,O mnie się nie martw"? Podoba Wam się? :D

5 komentarzy:

 1. haha :) Gratulacje i pamiętaj, że marzenia czasem się spełniają! Trzymam kciuki i powodzenia :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę Ci!
  Śliczny wygląd bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale super ! Też chciałabym zobaczyć jak to wszystko wygląda " od kuchni".

  www.nailsmypassion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz szczęście zobaczenia tego na żywo... oglądałam ten serial, teraz już jakoś na niego nie trafiam :).

  http://emiemaila.blogspot.com/2015/03/choiescom.html
  Poklikacie w linki w tym poście? W zamian dam obserwacje z trzech kont i kilka komentarzy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczerze? Nigdy nie oglądałam tego serialu, ale może po przeczytaniu tego posta w jakiejś wolnej chwili zrobię sobie mały wieczór serialowy? :)
  Kurczę! Zaazdroszczę Ci wejścia na prawdziwy plan filmowy! Jeśli marzysz o zagraniu w serialu czy karierze aktorskiej, to przeżycie musiało być dla Ciebie podwójne ♥ A może właśnie to wydarzenie przekonało Cię do spełniania swoich marzeń związanych z filmem?
  Trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że twoje pragnienia się spełnią! :-*
  PS.: Zapraszam do siebie na nowe rozdziały: http://perfect-love-is-our-dream.blogspot.com/


  OdpowiedzUsuń