środa, 4 stycznia 2017

HAPPY NEW YEAR

Człowieka można porównać do książki.
Czemu?
Ponieważ posiada on w swoim życiu rozdziały. Jedne są przyjemne i z korzyścią dla nas, a w innych modlimy się, aby dobiegły one do końca. 
Dzisiaj jesteśmy w momencie rozpoczęcia kolejnego naszego rozdziału. 
Kilka dni temu był ten pamiętny dla nas dzień - Sylwester, kiedy to o godzinie 12:00 w nocy zakończyliśmy któryś z kolei rozdział i rozpoczęliśmy następny.

 W pewnym sensie można powiedzieć, że to my sami jesteśmy kreatorami nowych rozdziałów w naszej książce. To od nas zależy czy dany rozdział będzie trwał cały rok czy może znajdzie się w nim tylko część tego roku, bo w pewnym momencie może nastąpić jakiś przełomowy moment, który przerwie ten rozdział a rozpocznie następny. 
Wszystkie zapisane strony są historią, którą stworzyliśmy my sami. W każdym momencie możemy zmienić los bohaterów tej książki czy wymyślić nowe i zachwycające zakończenie. Bo książka ta nie jest przewidywalna. My sami możemy zaskoczyć zarówno innych jak i siebie jej treścią. 
Wystarczy tylko się postarać!
 A jeżeli te kilka dni temu rozpoczęliśmy nowy rozdział, który wydaje nam się być wspaniały, a potem stanie się monotonny, to co? Czy mamy wymyślić jakiś sposób, aby go zamknąć czy należy ciągnąć go dalej i czekać na rozwój wydarzeń?
W tym momencie musimy zadać sobie pytanie. Czy chcemy stać w miejscu i czekać aż los zrobi coś, aby ta nasza książka była ciekawa, czy chcemy zrobić krok w przyszłość i zaciekawić tym rozdziałem inne osoby?
 Życie cały czas biegnie do przodu, można nawet rzec, że pędzi...
Jeżeli zatrzymamy się w tym rozdziale i stanie się on dla nas monotonny to w przyszłości nie będziemy w stanie nic z tego zmienić. 
Bo życie nie jest zwykłą książką, gdzie jeżeli coś nam się nie spodoba bierzemy długopis i skreślamy te część. W życiu nie ma miejsca na zmiany w przeszłości. 
Dlatego właśnie nie warto zostać w tym jednym monotonnym rozdziale. 
Trzeba iść cały czas do przodu, bo cały świat stoi dla nas otworem!
 W tym jeszcze miejscu chciałabym Wam złożyć życzenia noworoczne, bo jeszcze nie miałam okazji, aby to zrobić.
Oczywiście życzę Wam, aby ten rok był lepszy od poprzedniego. Abyśmy spełnili wszystkie swoje marzenia, cele czy postanowienia noworoczne. Aby Wasza własna książka była zapisana samymi wspaniałymi momentami i zachęcała innych do przeczytania jej i zapisania się w jej treści!
Abyście nie żałowali żadnego momentu ze swojego życia.
Żebyście zawsze byli szczęśliwi, pełni pozytywnej energii i mieli głowę zapełnioną mnóstwem nowych pomysłów!

5 komentarzy:

 1. Świetny post, chętnie będę tu częściej zaglądać, super wyglądać, chciałabym Ci też polecić pościele młodzieżowe Tu . Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. aaaaa!!!!!!!
  kocham Twoje zdjęcia z kimś! Naprawdę! Twoje zdjęcia z kimś to życie, bo wtedy są takie omomomo, chociaż jak jesteś sama też są onomomom, ale jak z kimś to bardziej, wiesz o co mi chodzi?
  Po prostu uwielbiam jak masz jakieś sesje z kimś, bo wtedy zdjęcia są takie realistyczne i często tak bardzo pokazują relacje jakie między Wami są, albo są takie mistrzowskie, że wooohooo!
  Na przykład na pierwszym zdjęciu widać to, ze znasz się z ta dziewczyną dość dobrze i potraficie porozumiewać się bez słowa, wystarczy tylko wzrok.
  Na szóstym zdjęciu widać, że z tymi dziewczynami dobrze sie znasz i macie też chyba dobry kontakt, bo umiecie się bawić tą chwilą.
  A ósme to juz wgl sztos, bo jest masa uczuć w tym zdjęciu i radości ze wspólnie spędzonego czasu.
  Ale mistrzostwem mistrzostw jest zdjęcie czwarte. Z jednej strony wygląda tak jakbyście pozowali do jakiejś super akcji, że nie jest to zwykłe pamiątkowe zdjęcie, tylko jakaś specjalna sesja. Można nawet powiedzieć, że ten chłopak mógłby być gwiazdą, a wy pobocznymi modelkami, jednak po układzie waszych ciał widać, ze macie ze sobą naprawdę dobry kontakt, więc musielibyście znać się już wcześniej. Samo to, że zawsze w którymś miejscu jest połączenie między Wami. Kurde no! Mistrzostwo! Nie wiem czemu, ale uwielbiam to zdjęcie! Naprawdę!!
  A co do postu, to zgadzam się. Człowiek jest książką i to od nas samych zależy jak wszystko dalej się potoczy.

  OdpowiedzUsuń
 3. o!
  dobre porównanie. Człowiek i książka... hmm. Mówisz, ze trzeba cały czas iść do przodu i zapisywać swoją książkę nowymi rzeczni. Więc powiedz mi czemu Ty nie chcesz tego robić?
  I Ty dokładnie wiesz o co mi chodzi! BEND ekipa i Włochy nadal na Ciebie czekają... Pamiętaj o tym, że masz czas na decyzję do końca marca i liczę, że jednak wybierzesz się z nami tego 16 kwietnia do przecudownej Italii!
  bużka!

  OdpowiedzUsuń