środa, 30 listopada 2016

BE YOURSELF

Ludzie zawsze mówili, mówią i mówić będą...
Nic nie zmieni tego, że w naszym środowisku żyją osoby, które są w stanie skomentować każde nasze zachowanie. 
Cokolwiek byśmy nie zrobili, zawsze zostaniemy ocenieni i zawsze znajdą się osoby, którym nasze zachowanie nie będzie pasować. 

Jestem w stanie przytoczyć tutaj nawet ciekawą historyjkę. 

Jest kobieta i mężczyzna, którzy mają osła. Oboje na niego usiedli, a ludzie mówią ,,Dwoje ludzi na jednym ośle! Biedne zwierzę!". Kobieta więc wtedy stwierdziła, że zejdzie z osła, a oni mówią ,,Jak można być tak okrutnym dla żony i kazać jej iść za osłem". Wtedy para zamieniła się miejscami i to kobieta siedziała na ośle, lecz ludzie nadal komentują ,,Co za pantoflarz, żona jedzie na ośle, a on za nimi". Zsiedli więc oboje i nadal słychać w tle głos innych ludzi ,,Durnie! Nawet nie wiedzą jak wykorzystać osła!".
To jest właśnie nasze społeczeństwo!
Wszystko zostanie skrytykowane, ocenione i zmieszane z błotem. 
Każde nasze zachowanie, marzenie, cel, pogląd na coś czy nawet słuchanie danego wokalisty zostanie skrytykowane. 
Ale przecież nie warto się tym przejmować. 
Trzeba nadal iść do góry i wierzyć w to, że wszystko nam się uda. 
A jeżeli ktoś nam stanie na drodze, zacznie nam rzucać kłody pod nogi i śmiać się czy szydzić z nas to przypomnijmy sobie starodawne przysłowie ,,Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni".
Nie poddawajmy się przy pierwszych problemach, idźmy dalej w stronę naszego szczęścia.
W tym momencie można tutaj przytoczyć historię znanej wokalistki Demi Lovato
Kobieta w szkole była poniżana i nikt nie akceptował jej marzeń. Nikt nie sądził, że ta ,,brzydka i gruba" zajdzie tak daleko i uda jej się tyle osiągnąć.
Ale Demi w to wierzyła. 
Brnęła w to dalej, szła pod górkę i omijała każde kłody rzucane pod jej nogi przez innych ludzi. Dzięki temu udało jej się osiągnąć to o czym marzyła. 
Zrobiła coś w co inni nie wierzyli.  Jednak ona w to potrafiła uwierzyć i udało jej się do tego dojść.
Kobieta zawdzięcza to wszystko swojej ciężkiej pracy, samozaparciu i wiary w swoje możliwości. 
Historie te pokazują, że ludzie zawsze skomentują nasze sytuacje i będą chcieli nam przeszkodzić w osiąganiu naszych celi. Jednak nikt nigdy nie może wpłynąć na to, żebyśmy się poddali. 
Musisz cały czas iść do przodu i nie przejmować się tymi głosami z tyłu, bo nigdy nie uda Ci się zadowolić wszystkich, więc nawet nie próbuj tego robić!!!

3 komentarze:

 1. To co piszesz to prawda. Sama się ostatnio z czymś takim spotkałam na własnej skórze. Ważne jest jednak aby puszczać to mimo uszu i być sobą. Pozdrawiam i zapraszam do mnie: http://bylasobiepanda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. zgadzam się w stu procentach! nigdy Twoje zachowanie nie spodoba się wszystkim, wiec nie warto się tym nawet przejmować!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie da się wszystkim dogodzić trzeba być sobą albo ktoś cie lubi za to jaka jesteś albo nie jest wart uwagi, supcio post fajnie się go czytało :D
  Pozdrawiam Cieplutko i Zapraszam na konkurs <3

  blondbme.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń