środa, 16 marca 2016

PRIMABALERINA

Witam Was bardzo gorąco!
Dzisiaj przychodzę z postem, o którym myślałam już od jakiegoś czasu. A dokładnie chodzi o książkę Doroty Gąsiorowskiej Primabalerina, którą dostałam od wydawnictwa Znak Literanova!
 

Gdy tylko przeczytałam opis tej książki, stwierdziłam, że na pewno podczas czytania jej nie będę się nudziła. I tak właśnie było! Już od pierwszych stron, które zazwyczaj we wszystkich książkach są nudne i mało ciekawe,  te książkę chciałam czytać dalej. 
Autorka potrafi wprowadzić nas w życie głównej bohaterki Niny oraz zaciekawić historią tak, że w przerwach od czytania nie mogłam doczekać się, aby dowiedzieć się co dalej się wydarzy... 
Co będzie z Niną? Jaką decyzję podejmie? Czego się tam dowie?
Wszystko to mnie bardzo ciekawiło!
Autorka, Dorota Gąsiorowska, w książce ukazała również cudowny Lwów oraz jego zakątki. Dzięki temu powieść stała się jeszcze bardziej klimatyczna.
Jest również dużo więcej ciekawych wątków pobocznych, o których jednak nie chcę pisać, aby nie zdradzić Wam treści książki!

Moim ulubionym bohaterem Primabaleriny stał się Igor, który ma w swojej osobie najlepsze cechy prawdziwego przyjaciela! Poza tym jest to człowiek pełen pozytywnej energii i swoją postacią potrafi poprawić humor! 
Książka jest pisana w klimacie tajemniczości i wielu zagadek. Potrafi zaciekawić czytelnika i sprawić, że nie można oderwać się od czytania. Jest to idealna książka na bezsenne noce, długie wieczory, czy czas wolny, w którym się nudzimy i nie mamy co zrobić.  
Primabalerina to książka, którą naprawdę warto przeczytać!

Odsyłam Was do strony Wydawnictwa ZNAK, na której bez żadnych problemów zamówicie te cudowną książkę!

A może przeczytaliście już te książkę? W takim razie co o niej sądzicie? Podobała się?

7 komentarzy:

 1. Nie żeby coś, ale zostałam trochę zmuszona do przeczytania tej książki... hahahahah, niunia, zapamiętam to!
  Szczerze? Książka napisana na wysokim poziomie, historia ciekawa, każdy opis rozwinięty i... no właśnie, dla mnie to chyba był najgorszy problem. Nie lubię takich długich opisów... Wiem, ze czytelnik dzięki temu wyobraża sobie otoczenia i wgl wszystkie sytuacje, ale nienawidzę tego!
  Chociaż książka bardzo ciekawa i również polecam ją przeczytać, tak samo jak nasza kochana Paulinka! :*
  lov niunia!

  OdpowiedzUsuń
 2. ostatnio właśnie szukałam jakiejś książki, która miała ostatnio premierę i która jest ciekawą i którą ktoś mi poleci. Właśnie znalazłam! bardzo chetnie zamówię i zobaczę, czy i mi się spodoba! :D
  Twój uśmiech zaraża, naprawdę!
  za każdym razem gdy widzę Twoje zdjęcia z tym uśmiechem to również się uśmiecham! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. moja koleżanka ją ostatnio zaczęła czytać i mówi, że fajna i mam od niej pożyczyć, więc zobaczę niedługo! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. czy tylko ja jestem tu osobą, która nie czyta książek i nawet po tak dobrej recenzji nie mam zamiaru jej przeczytać? hahahaha :D

  P.S. Wiesz, że liczę, że założysz kanał na yt? Czekam na to już od jakiegoś czasu i mam nadzieję, że to marzenie się spełni! :))))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ogólnie jestem uzależniona od czytania książek, wiec po Twojej recenzji na pewno chętnie ja przeczytam! <3

  OdpowiedzUsuń