środa, 20 stycznia 2016

DDOB TAG

Cześć i czołem!
W dzisiejszym poście znajdziecie coś co jeszcze nigdy nie pojawiło się na moim blogu. Otóż dzisiaj będzie pierwszy TAG w jakim wezmę udział, a dokładnie będzie to DDOB TAG. 
Pewnie teraz zastanawiacie się o co w tym chodzi, co to znaczy DDOB, a więc wszystko po kolej Wam wytłumaczę! 
Dwa może trzy miesiące temu wchodząc na jedną z grup blogerskich na Facebooku natknęłam się na dziewczynę, która zapraszała na stronę przeznaczoną dla blogerów. Stwierdziłam, że czemu nie. Weszłam na daną witrynę i zarejestrowałam się. Strona nosiła nazwę Daily Dose of Beauty, patrząc tylko na to, od razu na mojej twarzy pokazał się uśmiech. Na DDOB każdy ma swoje zadanie, zarówno blogerzy jak i sami czytelnicy, ale co będę opowiadała... Wystarczy, że sami wejdziecie na te stronę i wszystkiego się dowiecie!
A więc nie przedłużając, teraz przede mną, jak i przed Wami 17 pytań z DDOB TAG! Do dzieła!Czym jest dla Ciebie piękno?
Piękno dla każdego może być inne. Dla jednej osoby będzie to ten chłopak ze starszej klasy, dla drugiej własne dziecko, a jeszcze dla kogoś innego natura. Pokazuje to, że definicja piękna nie istnieję. Dla mnie pięknem jest właściwie wszystko, co mnie otacza. Każdy człowiek jest na swój sposób piękny. Natura jest fascynująca, a zarazem piękna. Wszystkie uczucia, które mnie ogarniają są niezwykłe, każde na swój sposób inne, ale zarazem wszystkie są cudowne i piękne. Całe życie to niesamowity i piękny dar od samego Boga!

Jakim obrazkiem/zdjęciem/aforyzmem wyraziłabyś swój dzisiejszy humor?


Zdecydowanie to! Dzisiaj mam bardzo dobry humor, jestem tak bardzo szczęśliwa i pełna pozytywnych myśli, a zarazem myślę już o wakacjach, które będą za 156 dni!

Jaki jest Twój sposób na udany poranek?
Mój udany poranek wygląda tak, że wstaje w sposób naturalny, bez budzika, bez żadnych krzyków rodziców, że zaspałam. Następnie w pidżamie schodzę do kuchni na śniadanie i nigdzie się nie spieszę, wszystko robię na spokojnie. To jest zdecydowanie mój udany poranek!

Robisz makijaż codziennie?
Makijaż robię gdy idę do szkoły i na spotkania ze znajomymi. Nieraz są dni, kiedy siedzę tylko w domu i nigdzie nie wychodzę, więc wtedy moja twarz jest naturalna. Zero fluidów, pudrów, tuszy czy szminek. Ale to bywa bardzo rzadko, więc wychodzi na to, że codziennie robię makijaż.

Jaka jest Twoja ulubiona marka kosmetyczna?
Właściwie to nie mam ulubionej marki kosmetycznej. Cały czas chcę próbować czegoś nowego, szukać czegoś, co może być lepsze od jego poprzedników. Ale patrząc na kosmetyki, które miałam do tej pory i ich marki to zdecydowanie moją ulubioną jest Rimmel i Miss Sporty.

Z czego składa się Twoje kosmetyczka?
Mój makijaż nie jest jakiś szalenie wspaniały, ani cudowny. Jest po prostu zwykły, dlatego wyposażenie mojej kosmetyczki jest podstawowe.
- korektor matujący Miss Sporty oraz multifunkcyjny krem upiększający Soraya


-puder Rimmel oraz pędzel do rozprowadzania pudru

- tusz do rzęs Maybelline

- pomadka Eveline numer 429 oraz pomadka Bell numer 10

-błyszczyk Hollywood 160 Miss Sporty

Gdzie najczęściej szukasz inspiracji?
Najczęściej moją inspiracją są ludzie, ich zachowanie i moje rozmowy z nimi. Jednak sporo inspiracji czerpie również z internetu, z takich stron jak tumblr no i snapchat.

Jakie 3 rzeczy chciałabyś zmienić na świecie?
Najważniejszą rzeczą jaką chciałabym zmienić na świecie to przede wszystkim to, żeby każda choroba była w stu procentach wyleczalna. Żeby dzieci, które w wieku młodzieżowym zachorują na białaczkę, czy nawet raka nie bały się tego, że umrą, że będą mieli amputację jakiejś kończyny, tylko cieszyły się nadal swoim życiem, bo chorobę można wyleczyć.
Drugą rzeczą jest to, żeby na świecie nie było wojen. Żeby wszyscy ludzie dogadywali się między sobą i zapanował pokój, a wszystkie państwa stały się sobie braćmi!
Trzecią rzeczą jest to, aby ludzie byli tolerancyjni i nie wyśmiewali się z osób, które są innego pochodzenia niż oni sami, nie wyśmiewali osób, które są grubsze, czy za chude, nie wyśmiewali osób, które są innej orientacji. Każdego człowieka stworzył sam Pan Bóg, każdy człowiek jest piękny na swój sposób i z zewnątrz i wewnątrz, więc czemu ludzie tworzą te wszystkie różnice? Chciałabym, aby każdy człowiek traktowany był na równi...

Jaką cechę charakteru w sobie lubisz, a jaką chciałabyś zmienić?
Najbardziej lubianą przeze mnie cechą jest to, że jeżeli potrzeba jest zrobić coś na szybko, podjąć jakąś ważną decyzję, czy zrobić coś o czym zapomniałam, to potrafię zorganizować się w szybkim tempie i wszystko zrobić. Następną cechą jest to, że lubię pomagać innym, dawać im jakieś rady, wesprzeć ich w trudnych chwilach.
Nie lubię zaś w sobie tego lenistwa, że wszystko odkładam na potem, bo teraz mi się nie chce, że stwierdzam, że zrobię to jutro, a następnego dnia nie mam na to czasu. Oraz jestem za bardzo łatwowierna. Szybko zaczynam ufać ludziom, ponieważ są dla mnie mili. Niestety, często potem nie jest już tak miło i przyjemnie jak na początku...

Jaki jest najlepszy sposób, aby czuć się dobrze we własnym ciele i zaakceptować swój wygląd?
Najważniejszą rzeczą jest to, aby nie przejmować się negatywnymi komentarzami od innych osób, ponieważ często padają one nie ze względu na to, że osoby te tak uważają, ale dlatego, że są zazdrośni o coś, lub po prostu nas nie lubią. Należy sobie również codziennie powtarzać, że sam Bóg nas tak stworzył, a wszystko stworzone przez Boga jest piękne, dlatego i ja jestem piękna.


Gdybyś miała możliwość cofnięcia czasu lub zobaczenia przyszłości to zdecydowałabyś się użyć którejś z tych opcji?
Każda moja decyzja z przeszłości wpłynęła na to w jakim miejscu stoję teraz, ile osiągnęłam, jakie marzenia udało mi się spełnić i ilu prawdziwych przyjaciół mam teraz. Wnioskując więc na pewno nie chciałabym się cofnąć do przeszłości, bo jak na razie jestem szczęśliwa. 
A przyszłość? Jest wielką niewiadomą i nie chciałabym jej tak szybko odkrywać... 

Jakimi trzema słowami opisałabyś swoje życie?
Nie poddaje się...

Skąd pomysł na założenie bloga?
Jest to długa historia, ale tak w skrócie to czytałam kilka blogów, podobało mi się to, że osoby te dzielą się z innymi swoimi przemyśleniami, opiniami czy swoim życiem. Chciałam tego spróbować zobaczyć jak to będzie, jak się będę czuła... Na początku bałam się założyć bloga, jednak po pewnych sytuacjach moja koleżanka mnie do tego przekonała i oto jestem! 

Jak wiele czasu poświęcasz swojemu blogowi?
Staram się poświęcać jak najwięcej mogę. Chcę, żeby osoby, które tu wchodzą zostawały na dłużej, a żeby tak było to trzeba cały czas pracować nad blogiem. Niestety nieraz mi się to nie udaję, bo w niektóre dni nie mam wystarczająco wolnego czasu, ale staram się jak najbardziej potrafię!

Co lub kto daje Ci największego kopa i motywację do prowadzenia bloga?
Najczęściej są to moim przyjaciele, kiedy to upominają się o nowy post, czy mówią mi same pozytywne rzeczy na temat tego bloga. Ale na równi z nimi są osoby, które czytają moje posty i komentują je. Wszystkim im jestem bardzo wdzięczna, bo to oni są moją największą motywacją i zawsze są w stanie dać wielkiego kopa, żebym szła dalej!

Co jest/było Twoim największym sukcesem w blogowaniu?
Do tej pory nie osiągnęłam jakiegoś wielkiego sukcesu, ale tym co sprawia mi teraz najwięcej radości jest to, że mam już ponad stu obserwatorów, a wyświetleń bloga cały czas przybywa!

Która z ambasadorek DDOB jest Twoją ulubioną?
Właściwie to nie jestem w stanie wybrać jednej ulubionej ambasadorki. Każda osoba jest inna na swój sposób. Jednak największą więź mam z Berry Malinowską, ponieważ to z nią jestem najdłużej i od niej zaczęła się moja fascynacja blogami i vlogami!

No i na tym kończymy dzisiejszy tag. Mam nadzieję, że nie zanudziłam Was jakoś bardzo i nie jesteście przerażeni długością tego postu. Pytania jak dla mnie były bardzo ciekawe i polecam i Wam odpowiedzenie na nie, bo na pewno są w stanie zmienić Wasze podejście do paru rzeczy, tak jak zdarzyło się to w moim przypadku!

Buźka!

5 komentarzy:

 1. Z pewnością nie zanudzisz nikogo tym wpisem:)) Prowadzisz świetnego bloga, będę tu częściej zaglądać!
  Zapraszamy do siebie;) ------> http://majnmajn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. ,,Najczęściej są to moim przyjaciele, kiedy to upominają się o nowy post, czy mówią mi same pozytywne rzeczy na temat tego bloga."
  O to upominanie to chyba jestem mistrzem :*
  Świetny Post , Piękne Zdjęcia bla bla bla .
  Przecież wiesz mordo bo nie robiłabyś czegoś na ,,odwal się" tylko dopracowane to być musi oczywiście :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki takim tagom można się czegoś ciekawego dowiedzieć o osobach, których bloga się czyta. Jak spojrzałam na długość postu - przeraziłam się, jednak stwierdziłam, że dobra, zacznę czytać, najwyżej w trakcie przerwę. Jednak Twoje wypowiedzi były bardzo ciekawe, co spowodowało, że doczytałam do końca i teraz mogę szczerze ocenić! Jestem pod wielkim ogromem tego, że na każde pytanie znalazłaś jakąś odpowiedź, bo powiem szczerze, że jak czytałam pytania, to od razu ja chciałam sobie odpowiadać i na kilka nie wiedziałam co bym ja na Twoim miejscu napisała, więc podziwiam! Ale post jest cudowny i czekam na następny!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ciekawie piszesz, mimo tego, że post jest długi, przyjemnie się go czytało ♥
  ZAPRASZAM DO MNIE

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny tag,aż przyjemnie się czyta :)

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie ♥
  http://rozoweokulary-goldberry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń