środa, 13 stycznia 2016

A FEW THINGS

Hej, hej!
Tak, post znowu nie dodany na czas, a trzy tygodnie później. Jednak jest to spowodowane tym, że była przerwa świąteczna, którą chciałam wykorzystać jak najlepiej, aby spotkać się ze znajomymi, a potem Sylwester, którego byłam organizatorką, no i powrót do szkoły, który nie cieszy aż tak bardzo!
A więc dzisiaj chciałabym trochę nadrobić i zacznę od świąt Bożego Narodzenia. Szczerze mówiąc to są to kolejne święta, których atmosfery w ogóle nie odczułam. Od zawsze te cudowną atmosferę stwarzał śnieg oraz odpowiednia temperatura na zewnątrz. W tym roku nie było ani jednego, ani drugiego. Co jednak nie oznacza, że nie cieszę się z tej przerwy. Oczywiście, że się cieszę! Był to cudowny czas, aby odpocząć od lekcji, sprawdzianów, nauczycieli, a nawet znajomych, których się nie lubi, a widuje się każdego dnia.
No i przede wszystkim czas cudownych prezentów! W tym roku mogę się pochwalić zestawem pędzli do makijażu, a więc zabieram się do zabawy w wizażystkę!
Sylwester oczywiście jeden z najlepszych! Pierwszy raz te noc spędziłam na imprezie wraz z gronem wszystkich najbliższych przyjaciół!!
No i skoro mamy już ten nowy, cudowny i na pewno lepszy 2016 rok, to chciałabym zacząć od życzeń. Wiem, że są one trochę opóźnione, bo jest już ten 13 stycznia, ale sądzę, że nadal mogę je złożyć!
A więc chciałabym Wam wszystkim życzyć wszystkiego, co najlepsze. Żeby ten 2016 rok był jeszcze lepszy od poprzedniego. Aby wszystkie Wasze marzenia zaczęły się spełniać i abyście trwali w szczęściu. Życzę Wam, żebyście byli zdrowi, bo właściwie mówi się, że jak człowiek jest zdrowy to wszystko lepiej mu przyjdzie. Abyście w tym roku odkryli tych swoich szczerych i prawdziwych przyjaciół, którym możecie ufać w stu procentach! Aby wszystko Wam się dobrze poukładało i żebyście nie żałowali żadnej podjętej przez Was decyzji!!

Teraz mamy już rok szkolny. Niektórzy z Was mogą zaczynać już w poniedziałek ferie zimowe, a inni, tak jak i ja, nadal będą czekać z niecierpliwością na swoją kolej! Ale jestem pewna, że szybko ten czas minie, ponieważ teraz zaczyna się okres wystawiania ocen semestralnych i wszyscy będą chcieli je podciągać.
Tym, którzy zaczynają już w poniedziałek ferie zimowe życzę, abyście spędzili je jak najlepiej, bawcie się dobrze, ale i ostrożnie! A Ci którzy będą trwać jeszcze w końcowych etapach semestru życzę powodzenia w wystawianiu ocen, aby były one jak najlepsze!!!

A jak u Was? Czuliście w tym roku te świąteczną atmosferę? Dobrze bawiliście się podczas Sylwestra? 

5 komentarzy:

 1. no nieźle niunia...
  3 tygodnie bez postu.. najpierw prosisz mnie, abym tu wpadła, zebym została na dłużej, a potem tak zaniedbujesz ten blog, przecież to KARYGODNE!!!!
  mam nadzieję, że więcej się to nie powtórzy i liczę na jakieś osobne przeprosiny....
  co do postu, to powiem Ci, że średni. nie no, nie będę aż taka chamska i powiem prawdę. Post jest niezły, podoba mi się to, ze dostałaś te pędzle do makijażu, bo to spowoduje nasze szybsze spotkanie! STUPROCENTOWO!
  A to zdjęcie w lustrze jest bardzo sexi! Serio, mówiłam Ci to już wcześniej i mówię i teraz publicznie, żeby nie było, ze wtedy kłamałam!
  pozdro niunia!

  OdpowiedzUsuń
 2. powiem ci że ja z moją przyjaciółką po raz pierwszy spędziłyśmy razem sylwestra a przyjaźnimy się 4 lata :p
  http://dzuliette.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, masz mega ciekawego bloga, przyjemnie się czyta Twoje wpisy i ogląda Twoje zdjęcia<3 Mega!

  Aż 5 nowych wpisów u mnie, zapraszam: http://neverwithoutglasses.blogspot.com/
  OBS?

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne pędzle! ^^
  Co do atmosfery świątecznej to u mnie była ona odczuwalna bardziej niż dwa lata temu, jednak nadal nie jest to to co kilka lat temu
  http://beatapilarska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Super ubrania!

  High Five? :)
  http://fridayp.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń