środa, 18 listopada 2015

VISIT WARSAW!

Hejo hej!
Dzisiejszy post luźniejszy, na temat mojej wyprawy do Warszawy! Wszystko zaczęło się od wstępnych planów, idealnym pretekstem na wyjazd do Warszawy były urodziny mojej internetowej przyjaciółki, które były 4 dni wcześniej oraz zakupy! Jedna wiadomość do mojej przyjaciółki, czy jedzie ze mną i odpowiedź pewna! Lecimy do Warszawki już 14 listopada!
Właściwie ostatnie dni tego wyczekiwania były najgorsze, bo wiesz, że już niedługo widzisz się z osobą, z którą nie widziałaś się już kilka miesięcy, a jednak musisz poczekać jeszcze te kilka dni. To wyczekiwanie w piątek na ostatnich lekcjach, kiedy to już będzie koniec. To powolne mijanie godzin, minut, a nawet sekund! Wszystko to dobijało coraz bardziej! Ale w końcu nadszedł koniec tych męczarni i nasze ponowne spotkanie!


 
Oczywiście od czego zaczął się ten dzień? Od jedzenia! I w tej właśnie chwili stwierdzam, że to był chyba najlepszy moment tego wyjazdu! To skupienie na naszych twarzach podczas jedzenia, ten smak... Nie no, żartuje! To było bardzo ważne, ale jednak nie najważniejsze! Oczywiście był to cudownie spędzony czas na rozmowie, jedzeniu oraz śmianiu się.
Potem stwierdziłyśmy, że lecimy na jakąś sesyjkę, a potem na mały szoping!
Ale znaleźć piękne miejsce do robienia zdjęć to jednak nie jest łatwe zadanie.Obeszłyśmy prawie cały Pałac Kultury i Nauki, ale w końcu udało nam się coś znaleźć. Zaczęłyśmy robić zdjęcia i zdarzyła nam się naprawdę śmieszna historia, bo podeszli do nas pewni chłopcy pytając, czy mogą sobie z nami porobić zdjęcia. Potem krótka rozmowa i wracamy do naszej sesji, jednak już zmarzłyśmy, więc wróciłyśmy do Złotych. Oczywiście wtedy krótkie obejście tych sklepów, które nas interesowały, a na koniec wizyta w McDonaldzie! 
No i znowu nadszedł ten czas rozłąki, jednak sądzę, że dzień ten na długo pozostanie w naszej pamięci! Wydarzyły się cudowne sytuacje oraz spędziłyśmy bardzo mile dzień! Jestem prze szczęśliwa, że znowu się spotkałyśmy, no i miejmy nadzieję, nie będę musiała czekać znowu kilku miesięcy, aby się spotkać!!!

Oczywiście pragnę tutaj zaznaczyć pozdrowienia dla mojej przyjaciółki, która była z nami cały ten dzień, robiła nam zdjęcia i wytrzymała! Kocham Cię słonko i dziękuję za wszystko!! 
A Wy jak spędzacie dni wolne od szkoły? Macie czas dla swoich przyjaciół? Dobrze się bawicie? A jak w szkole? Wszystko w porządku?

6 komentarzy:

 1. dawno nie bylam juz w Warszawie ... :)
  Zapraszam do siebie http://locastrica.blogspot.com/
  Może wsp obs? Daj znac :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja w dni wole zazwyczaj zostaje w domu i odpoczywam ale wycieczki do Warszawy bardzo lubię.
  Obserwuje bardzo fajny blog.
  Zapraszam do mnie: jestemtynka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. W końcu muszę odwiedzić Warszawę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie ze spotkałaś swoja przyjaciółkę i odwiedziłas stolice.
  Jednak ja tam nie widze powodu by "podniecać sie" na widok złotych tarasów. Taki sam moloch jak kazdy inny XD

  OdpowiedzUsuń
 5. Warszawa jest cudowna! :) Zazdroszczę! :)
  http://fridayp.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. mega zazdroszczę Ci, że mieszkasz gdzieś blisko Warszawy i możesz tak do niej jeździć! Ja do Warszawy mam 2 godziny drogi i bywam w niej bardzo, ale to bardzo rzadko! Ale jeżeli byłaby możliwość spotkania się z Tobą tam to jestem bardzo chętna i poświecę te 4 godziny mojego życia na przejazd autobusem, aby Cię spotkać! Pamiętaj o tym!
  Co do jedzenia, to jest to chyba najlepsze co można robić w życiu, przecież jedzenie to coś pięknego i pysznego! Ohhhh!!!
  Co do tych chłopców, to gdybym ja była na ich miejscu to gdybym Cię zobaczyła to nawet podbiegłabym, bo mega chciałabym Cię poznać, porozmawiać, zrobić zdjęcie, cokolwiek.. :D
  To bardzo miłe jak okazujesz ,,miłość" do swoich przyjaciół na blogu, bo w ten sposób widać, że Ci na nich bardzo zależy! A to jest chyba najważniejsze! Zazdroszcze im na maksa takiej przyjaciółki!!!
  Ja ogólnie siedze w domu lub chodze na treningi, wiec no, za bardzo tego czasu nie mam dla przyjaciół, ale weekendy staram sie dla nich zostawić!
  Czekam z niecierpliwością na następny post!!!

  OdpowiedzUsuń