środa, 5 sierpnia 2015

AFTER EARTH

Witam, witam! 
Dzisiaj przychodzę do Was z postem o bardzo ciekawym filmie! Jak sam nagłówek mówi jest to adaptacja o tytule After Earth albo po polsku 1000 lat po Ziemi. Film ten opowiada historie, która wydarzyła się tysiąc lat po globalnej katastrofie. Statek generała Raige'a rozbija się na obcej planecie. Jak się później okazuje jest to Ziemia, na której występuje zagrożenie życia człowieka. Syn generała - Kitai- musi przebyć bardzo długą i niebezpieczną podróż na tej planecie.

Film opowiada historię, która bardzo wciąga. Pomimo tego, że należy do Science Fiction to jednocześnie porusza bardzo ważny temat. Wiary w siebie, oraz przezwyciężenie swoich słabości i lęków. Ojciec nie wierzył w swoje dziecko, a jednak chłopcu się udało. Zaczął wierzyć w siebie, w to, że mu się uda, że potrafi dotrzeć do końca trasy. Przezwyciężył swój strach, swoje obawy i zwyciężył! Stał się osobą, o której zawsze marzył!
Ekranizacja ta dokładnie pokazuję, że trzeba w siebie wierzyć. Wierzyć w swoje zdolności, umiejętności, oraz nie dać się strachowi! Należy walczyć z samym sobą do końca! Do chwili, kiedy staniemy się osobą, o której myślimy przed zaśnięciem, osobą, którą chcielibyśmy być!
A skoro jesteśmy na temacie walczenia o marzenia, o samych siebie, to chciałabym Wam wszystkim zaprezentować żywy dowód osoby, że wystarczy chcieć coś zrobić i się postarać, a po wielu trudnościach wygramy!
Proszę Państwa przedstawiam Wam Dawida Kwiatkowskiego, który dokładnie 4 dni temu wydał piosenkę z teledyskiem, który sam wyreżyserował, oraz pisał do niego scenariusz! Piosenka ta to ostatni singiel z już trzeciej płyty Dawida. A więc wystarczy tylko walczyć!
A Wy oglądaliście film? Co myślicie? I najważniejsze, walczycie o swoje marzenia, nie poddajecie się nigdy?

4 komentarze:

 1. Nie oglądałam tego filmu.
  Ale ciekawie się zapowiada.
  Pozdrawiam, nataa-natkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie oglądałam filmu ale może kiedyś się na niego skuszę :)

  Zapraszam serdecznie do siebie! : )
  http://xaaleksandra.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. pamiętam, gdy ten film leciał w kinie! niestety jeszcze go nie oglądałam :)
  wygraj kombinezon lub okulary

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie oglądałam bo to film nie w moim typie, ale może kiedyś gdy znajdę trochę czasu zobaczę :)

  wiki-wikitta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń