sobota, 25 kwietnia 2015

INTERNET FRIENDSHIP

Czeeść! 
Dzisiaj tematem mojego postu postanowiłam, że będą internetowe przyjaźnie, znajomości...
Czy jest tu ktoś, kto ma osobę, którą poznał poprzez internet, a ich kontakt z dnia na dzień staję się coraz lepszy?
Z góry mogę odpowiedzieć, że na pewno są takie osoby.
Czemu?
 Otóż internetowe przyjaźnie w dzisiejszych czasach są bardzo popularne i jest coraz mniej osób, które nie mają internetowego przyjaciela, czy kolegi. 
Dlaczego tak się dzieję? 
Młodzież coraz częściej zamiast spędzać czas z przyjaciółmi ,,z podwórka" siedzi przy komputerach i pisze do innych, mając ochotę się poznać. W ten sposób najczęściej zaczyna się rozmowy, a potem wszystko przekształca się w coś lepszego, większego...
Czy dobrze, że mamy takiego przyjaciela?
Osobiście uważam, że to nawet bardzo dobrze mieć takiego przyjaciela. Oczywiście nie mówię, że musimy mieć internetowego przyjaciela, a nie patrzeć na naszych przyjaciół z otoczenia, ponieważ najbardziej powinniśmy się skupić na naszych znajomych, których już znamy bardzo dobrze i wiemy, że zawsze w każdej złej chwili mogą do nas przyjść i pocieszyć. 
Jednak internetowy przyjaciel, to również bardzo dobra sprawa. Osobiście uważam, ze mam 3 internetowe przyjaciółki, oraz sporo znajomych, których poznałam przez internet. Dzieli nas zazwyczaj bardzo dużo kilometrów, jednak próbujemy to przezwyciężyć! Z niektórymi się to udaje, ale z niektórymi jest większy problem, bo jest to bardzo duża odległość. Jednak wiem, że jeżeli bardzo nam na tym zależy, to kiedyś nam się uda!

Reasumując to wszystko, uważam, że internetowe przyjaźnie to naprawdę bardzo fajna sprawa i warto mieć takiego przyjaciela!
A wy co uważacie? Piszcie w komentarzach, czy macie internetowego przyjaciela i co sądzicie na ten temat! ♥

6 komentarzy:

 1. TY NIE MASZ PRZYJACIOL
  WBIJAJ DO MNIE

  OdpowiedzUsuń
 2. Osobiście mam baardzo dużo internetowych koleżanek, niektóre z nich są dla mnie nawet jak przyjaciółki. Internet według mnie jest bardzo dobrym sposobem na zawarcie nowych znajomości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uważam, że to super sprawa, jednak nie ma to jak "realni" znajomi, z którymi możesz porozmawiać w cztery oczy :)
  http://clauditta-blog.blogspot.dk/

  OdpowiedzUsuń
 4. Swojego chłopaka poznałam przez internet. Mieszka ponad 100km ode mnie i często się spotykamy :)

  beneaththeblanket.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam wiele e-koleżanek, jednak z żadną się jeszcze nie spotkałam, a szkoda. Jednak myślę że realni przyjaciele są ważniejsi :)
  http://marrie-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mam bardzo dobrego kumpla, którego poznałam przez internet. Z zawieraniem takich znajomości trzeba uważać. Nigdy nie mamy pewności, że oby na pewno jest to osoba, za którą się podaje.

  pozdrawiam
  http://edzia-photoamator.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń